Darbo pobūdis

Praktika marketingo skyriuje

Aprašymas

Ieškome entuziastingo ir sumanaus marketingo praktikanto prisijungti prie mūsų kūrybingos komandos. Jei esi studentas ar neseniai baigęs aukštąją mokyklą, turintis noro mokytis bei tobulėti marketingo srityje, ši galimybė gali būti kaip tik tau!

Pagrindinės atsakomybės:

  • Dalyvavimas marketingo kampanijų kūrime ir įgyvendinime;
  • Socialinių tinklų valdymas: turinio kūrimas, planavimas ir skelbimų platinimas;
  • Rinkos tyrimai ir analizė, siekiant suprasti konkurenciją ir klientų poreikius;
  • Dalyvavimas renginių organizavime ir įmonės įvaizdžio stiprinime;
  • Dalyvavimas projektų valdyme ir bendradarbiavimas su kitais skyriais.

Reikalavimai:

  • Puikios raštingos ir komunikacijos įgūdžiai;
  • Gebėjimas efektyviai dirbti komandoje;
  • Noras mokytis naujų dalykų ir tobulinti savo įgūdžius;
  • Gebėjimas efektyviai tvarkyti laiką ir atlikti kelias užduotis vienu metu;
  • Geras supratimas apie socialinių tinklų veikimą.

Siūlome:

  • Galimybę praktikuotis dinamiškoje ir inovatyvioje įmonėje;
  • Profesionalų mentorystę ir galimybę augti kartu su įmone;
  • Vykdomų projektų įvairovę ir galimybę prisidėti prie įmonės augimo.

Jei nori įgyti praktinės patirties šioje srityje, spausk ant dešinėje esančio mygtuko KANDIDATUOTI DABAR ir susisiek su mumis. Laukiame tavo kandidatavimo!

Darbdavys
Šalis
Lietuva
Vietovė
Vilnius

Vardas, pavardė *
Užpildykite šį laukelį.
Telefono nr. *
El. pašto adresas *
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
CV ir kiti dokumentai
You need to agree with the terms to proceed